Setkejme se u stolu!

Hodnoty značky Aviko...

Setkejme se u stolu!

Aviko věří, že my všichni i přes uspěchaný životní styl a neustálý nedostatek času potřebujeme dobrý, hřejivý vztah ke svým blízkým – k rodině a přátelům.

Abychom mohli posílit a pěstovat tyto vztahy, měli bychom si najít čas během dne, na chvilku zpomalit a trávit čas společně. Setkání u stolu jsou k tomu dokonalou příležitostí. Vaření s rodinou nebo s přáteli není pouze o přípravě jídla, ale také o zábavě – prezentujeme svoji tvořivost a objevujeme zajímavé chuťové kombinace a nové výrobky. Díky vaření s výrobky Aviko není vaření s našimi nejbližšímí ani těžké, ani náročné na čas. Můžeme si být jisti, že servírované výrobky budou chutnat každému u stolu. Když se podělíme o jídlo, které jsme společně připravili, skutečně si užijeme naše setkání – ochutnáme oblíbená jídla a pobavíme se při přátelské konverzaci. A to nás sbližuje.

Proto společnost Aviko navrhuje: setkejme se u stolu!

Mamma Mia! Maminčiny hranolky!

Přirozená chuť! Se slupkou! Jako typický „domácí“ výrobek. To jsou Maminčiny hranolky – nový výrobek od společnosti Aviko. Klikněte a získejte více informací!

Co je nového?

50 let trvání společnosti Aviko!

Rok 2012 byl výročím neskutečných 50 let našeho podnikání, opravdovým milníkem půlstoletí inovací a snah. Společnost se od roku 1962 rozvinula z malého družstva s 32 zemědělci na evropskou špičku a stala se jedním ze čtyř největších zpracovatelů brambor na světě.