Setkejme se u stolu!

O nás

Seznamte se se společností Aviko

Společnost Aviko byla založena před více než 50 lety (v roce 1962) v Nizozemí jako společná iniciativa skupiny farmářů z regionu Achterhoek. Od té doby se vyvinula do mezinárodní organizace se 7 továrnami ve 3 evropských zemích a se zastoupením v 8 zemích. Je součástí společnosti Royal Cosun. Výrobky společnosti Aviko se nyní prodávají v téměř 70 zemích na 5 kontinentech!


Klikněte a přečtěte si o historii společnosti Aviko a o jejím postavení na globálním a evropském trhu, abyste se dozvěděli, jak je možné dosáhnout úspěchu prostřednictvím práce a vytrvalosti.


Globalní pozice


Podíl na evropských a globálních trzích

Evropa

Druhý největší výrobce produktů z bramborSvět

Jeden ze čtyř největších zpracovatelů brambor na světě

50 let společnosti AvikoKlikněte na logo a objevte více!

"Jedna věc bezesporu platí pro společnost Aviko: během minulých 50 let se společnost Aviko vyvinula z regionální společnosti do panevropské organizace – společnosti, která ve svém sektoru dosáhla pronikavého úspěchu, stala se vedoucí společností na trhu v mnoha zemích a největším světovým výrobcem chlazených předsmažených hranolků. Minulých 50 let nebylo pouze o obyčejném prodeji. V budoucnosti se jako hráč světového formátu chceme zaměřit na další růst: být společností, na kterou se obrátíte, když hledáte širokou paletu výrobků z brambor, pro inspiraci a také pro překvapující menu, pro naše znalosti a schopnosti pomáhat vám – našemu zákazníkovi. 50 let společnosti Aviko: hráč světového formátu!"
Martin van de Ven, předseda představenstva

Přes 50 let zkušeností, intezivního růstu a expanze na globální trhy.
Aviko zpracovává přes 1 700 000 tun brambor za rok.
V roce 2005 obrat přesáhl 400 milionů eur.
Společnost Aviko je známá v 67 zemích světa

Mamma Mia! Maminčiny hranolky!

Přirozená chuť! Se slupkou! Jako typický „domácí“ výrobek. To jsou Maminčiny hranolky – nový výrobek od společnosti Aviko. Klikněte a získejte více informací!

Co je nového?