Setkejme se u stolu!

Aviko přechází na slunečnicový olej

Od ledna 2011 společnost Aviko předsmažuje řadu svých specialit ve čistém slunečnicovém oleji.

Slunečnicový olej je vysoce kvalitní přírodní produkt, který významně přispívá ke zdravé životosprávě. Nejméně 88 % slunečnicového oleje je tvořeno z mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin. Nenasycené mastné kyseliny pomáhají snížit hladinu cholesterolu v krvi, čímž snižují riziko onemocnění srdce.

Rozhodnutí předsmažovat ve slunečnicovém oleji znamená vyrábět zdravé a kvalitní potraviny. Tímto krokem společnost Aviko plní evropské předpisy o snížení spotřeby nasycených tuků. Kromě toho čirý, zlatavý slunečnicový olej zároveň propůjčuje výrobkům z brambor zvláštní jedinečnou chuť a přitažlivý přírozený vzhled.


Protože společnost Aviko odebírá přírodní slunečnicový olej výlučně od svých důvěryhodných dodavatelů, má jistotu, že je zodpovědně vyráběn a zároveň vykazuje vysoký stupeň kvality.

Mamma Mia! Maminčiny hranolky!

Přirozená chuť! Se slupkou! Jako typický „domácí“ výrobek. To jsou Maminčiny hranolky – nový výrobek od společnosti Aviko. Klikněte a získejte více informací!

Co je nového?

50 let trvání společnosti Aviko!

Rok 2012 byl výročím neskutečných 50 let našeho podnikání, opravdovým milníkem půlstoletí inovací a snah. Společnost se od roku 1962 rozvinula z malého družstva s 32 zemědělci na evropskou špičku a stala se jedním ze čtyř největších zpracovatelů brambor na světě.