Naše hodnoty

Kdykoliv myslíme na náš DOMOV, vybaví se nám i KUCHYNĚ.

Kuchyně je skutečným srdcem domova. Každý den se tady odehrává něco kouzelného. Právě v kuchyni jsme v dětství objevovali první chutě, tajemství rodinných kulinářských tradic, předávaných z generace na generaci a všechna ta nezapomenutelná jídla. Kuchyně je místo, kde mají slova RODINA, LÁSKABLÍZKOST opravdový a hluboký smysl, jejich krásu pak potvrzují společně připravené dobroty.

Čas, který trávíme u kuchyňské linky s našimi blízkými, společné vaření, posezení u stolu, sdílení radosti tvoří výjimečné okamžiky, které časem přerůstají v ty nejhezčí vzpomínky a budují trvalá pouta mezi generacemi. Tyto chvíle jsou podstatné pro lidský život a stojí v základech naší civilizace.

V posledních letech se naše životní tempo podstatně zrychlilo, v každodenním shonu často nemáme čas na naše blízké. Společná jídla jsou pro mnohé rodiny jedninou příležitostí sejít se během dne. Společnost Aviko by Vám ráda pomohla k oslavě těchto jedinečných okamžiků. Právě proto Vám nabízíme produkty, které jsou zároveň moderní a přitom se zakládají na krásných tradicích společných rodinných posezení u stolu. Moc dobře si uvědomujeme, že je každodenní přípravá zdravého a výborného jídla někdy náročná. Právě proto jsme pro Vás připravili akci Tyden vaření s Avikem, která podporuje společné vaření a radost z jídla.

V rámci akce Vám nabízíme 6 tématických dnů, každý z nich je inspirován našimi produkty z vysoce kvalitních brambor. Představíme Vám jednoduché recepty na výborná a zdravá jídla, která může připravit každý.

         

Podstatou vaření je přece sdílení radosti z jídla s jinými… Vařme tedy společně a s produkty od AVIKA!

Kdo jsme?

Společnost Aviko vznikla v roce 1962 a během svého působení se stala jedním ze čtyř největších výrobců bramborových specialit na světě. V roce 2002 se výlučným majitelem značky Aviko stala skupina Royal Cosun. V současné době máme padesátiprocentní podíl na trhu chlazených hranolek. Tohoto výsledku se nám podařilo dosáhnout díky spojení mnohaletých zkušeností, zevrubných znalostí produktů, dokonalé logistice a především díky výjimečnému přístupu k zákazníkům.

Společnost Aviko si zakládá na následujících principech:
- kvalita založená na mnohaletých zkušenostech a znalostech
- plné pochopení zákazníků a jejich potřeb
- globální rozsah a silná pozice v Evropě
- stabilní, lokální spolupráce ('Think global, act local')
- úzká spolupráce s předními farmáři
- široká a komplexní nabídka kvalitních chlazených a mražených bramborových výrobků
- inovativní výroba produktů s přidadnou hodnotou
- profesionální tým obchodních zástupců jak v maloobchodním prodeji, tak v gastronomii
- spolehlivá logistika mražených a chlazených produktů

Navažme kontakt… Poznejme se… Setkejme se u stolu!